O nas

Elint.com.pl
Elint.com.pl

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań do filtracji wody.

Oferujemy: filtry oczyszczające wodę, żywice jonowymienne, zmiękczacze, odkamieniacze, złączki i przewody, reduktory ciśnienia, hydrostopy, środki sanityzujące urządzenia.

Oferowane przez nas rozwiązania są stosowane w:

Od 2012 roku zajmujemy się również dostarczaniem rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu (zakłady spożywcze: browary, rozlewnie napojów zimnych, produkcja dań gotowych, mleczarnie, zakłady mięsne, produkcja ketchupów i sosów).

Naszym celem jest zaprojektowanie i wprowadzenie rozwiązań, które usatysfakcjonują klienta lub nawet przekroczą jego oczekiwania.

Naszą ambicją jest projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań indywidualnego klienta.

Dzięki współpracy z wiodącymi światowymi firmami z branży „water treatment” zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych, najbardziej skutecznych i najbezpieczniejszych rozwiązań z zakresu filtracji wody.

Nasze rozwiązania zwiększając skuteczność filtracji wpływają na jakość produktów a także wydajność maszyn, okres ich eksploatacji oraz znacząco zmniejszają koszty eksploatacji linii produkcyjnych.

Dysponujemy rozwiązaniami stosowanymi przez największe firmy produkcyjne na świecie.

Naszym celem jest zaprojektowanie i wprowadzenie rozwiązań, które usatysfakcjonują klienta lub nawet przekroczą jego oczekiwania

Nasza misja:

Zapewnić naszym odbiorcom możliwie najlepsze, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta rozwiązania do filtrowania i uzdatniania wody przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych osiągnięć techniki.